Żłobki Mini Mini to idealne miejsce dla twojego Maluszka – lata doświadczenia, doświadczona kadra, nowoczesne placówki, stały monitoring!

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj do Żłobka w Centrum Krakowa i skorzystaj z wiosennej promocji!

Weź udział w naszej wiosennej promocji „Wpisowe do Żłobka za pół-darmo!”. Wystarczy, że zapiszesz swoją pociechę do jednego z naszych żłobków w Krakowie (lista poniżej) do 31 maja a Twoje wpisowe obniżymy aż o 50% (zapłacisz 250zł zamiast 500zł za wpisowe). Aby skorzystać z promocji podczas kontaktu (czy to przez formularz poniżej czy też telefonicznie) podaj hasło: „Wpisowe za pół-darmo!”

Sprawdź na stronie naszych Żłobków jak kreatywnie spędzają u nas czas nasi mali podopieczni, a także opinie rodziców na nasz temat.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji - wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz placówkę, która najbardziej Cię interesuje z listy poniżej:

11 + 13 =

Odwiedź strony naszych żłobków i zobacz jak się bawimy i uczymy na co dzień!

Żłobek MiniMini Grzegórzki

ul. Rogozińskiego 3

Żłobek MiniMini Mistrzejowice

ul. Mistrzejowicka 2A

Żłobek MiniMini Bieńczyce

ul. Oś.Na Lotnisku 1/U2

Żłobek MiniMini Sołtysowska

ul. Sołtysowska 37c

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Z chęcią na nie odpowiemy!

Tel.: 794 394 894

Zachęcamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie możecie zobaczyć jak bawimy się na co dzień, a także sprawdzić kolejne opinie rodziców naszych podopiecznych o naszych przedszkolach.

Chcesz obniżyć wpisowe jeszcze bardziej?

Jeżeli masz koleżankę, znajomych, rodzinę, którzy także chcieliby zapisać dziecko do żłobka, wystarczy, że ich polecisz. Jeżeli zapiszą do nas swojego maluszka, obniżymy twoje wpisowe o kolejne 100zł!

Aby wziąć skorzystać z promocji skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej lub pod numerem telefonu 794-394-894 koniecznie podając hasło „Wpisowe za pół-darmo!”

Nie czekaj i skorzystaj już dzisiaj! Napisz do nas!

5 + 12 =

minimini

MiniMini to krakowska sieć żłobków i przedszkoli stworzona z myślą o najmłodszych. To u nas dzieci czują się jak w drugim domu, bezpiecznie i kreatywnie spędzając czas.

© 2017 MiniMini Żłobki i Przedszkola

GALERIA